Get Adobe Flash player <a href="/">Romantyczna - Sala bankietowa, sala weselna Bielsko Biała</a>

Imprezy okolicznościowe Bielsko Biała

Imprezy okolicznościowe różnią się charakterem oraz stojącymi przed nimi wymaganiami. Wiele z nich, takie jak różnego typu przyjęcia, wymagają szczególnie eleganckiej oprawy. Podczas ich organizacji liczy się każdy detal, a o ich sukcesie świadczy staranność podejścia planujących ich osób.

Nie każdy musi mieć jednak doświadczenie w organizacji wesel, przyjęć, chrzcin, dlatego też proponujemy skorzystać w tym względzie z pomocy profesjonalisty. Nasze doświadczenie pozwala odpowiedzieć na Państwa potrzeby i sprawić, że każda uroczystość zyska niesamowitego charakteru. Jako specjaliści w swoim zawodzie jesteśmy w stanie zaproponować Państwu idealne menu na każde przyjęcie, biorąc pod uwagę czas trwania imprezy, jej rodzaj, porę roku oraz indywidualne potrzeby danej grupy gości. Z bogatej propozycji przekąsek, pierwszych i drugich dań, kolacji oraz deserów mogą Państwo wybrać takie, które szczególnie będą pasować do Państwa upodobań. Wszystko to oferujemy dla osób, których miastem rodzinnym jest Bielsko-Biała oraz tym, którzy właśnie w Bielsku-Białej chcą zorganizować przyjęcie.

Na imprezy okolicznościowe przeznaczone są w naszym romantycznym dworku dwie przestronne sale – Srebrna, idealna do goszczenia 90 osób oraz Złota – mogąca pomieścić nawet 150 osób. Nad komfortem wszystkich zgromadzonych gości czuwają kelnerzy, którzy w profesjonalny sposób zajmują się obsługą danego wesela, czy innej imprezy okolicznościowej. Pozostając na sali i obserwując oczekiwania zgromadzonych na niej osób, błyskawicznie odczytują wszystkie potrzeby poszczególnych gości. Wyprzedzając ich prośby, proponują coś dopicia, uzupełniają postawione na stole półmiski, czy dzbanki z napojami. Dzięki temu żaden z gości nie musi oczekiwać na przybycie kelnera, zostaje obsłużony w bardzo ekspresowym tempie.

Na szczególne okazje polecamy również skorzystanie z innych możliwości, mianowicie: przygotowanego w staranny sposób pokazu sztucznych ogni oraz zaproponowania gościom niesamowitego deseru w postaci fontanny czekolady. Nabijane na specjalny długi widelec owoce zanurza się w spływającej na bieżąco czekoladzie, uzyskując w ten sposób wybrane przez siebie słodycze. Fontanna z czekolady cieszy się dużą popularnością zarówno na weselach, jak i chrzcinach i przyjęciach komunijnych.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Gwarantujemy, że Państwa impreza okolicznościowa w Bielsku-Białej będzie niezapomniana!

Imprezy okolicznościowe - Bielsko Biała Imprezy okolicznościowe