Get Adobe Flash player <a href="/">Romantyczna - Sala bankietowa, sala weselna Bielsko Biała</a>


Wesele i ślub to najważniejsze chwile w życiu każdej zakochanej pary oraz ich najbliższych.  Uroczystości te są wyjątkowo wzruszające oraz pełne różnego typu emocji. Trudno je zapomnieć oraz nie wracać do nich wspomnieniami na różnych etapach życia.

To właśnie podczas tych kilku ślubnych minut dwie dotąd różniące się między sobą indywidualności stają się w oczach wszystkich zgromadzonych gości jednością, która ma stanowić wzór przykładnego życia. Od tej pory nie liczą się różnice, ale podkreśla się przede wszystkim łączące ich cechy, wartości i zamiłowania. W jednej chwili podwójne stają się radości i smutki. Wystarczy kilka momentów, by symbolicznie rozpocząć budowanie wspólnej, zawsze wyjątkowej (bo innej dla każdej pary) przyszłości. Kobieta i mężczyzna rozpoczynają nowy etap życia.

Te wszystkie patetyczne powody sprawiają, że ślub i wesele wymagają niepowtarzalnej oprawy. Ich organizacja, przypominająca czasami do złudzenia planowanie ważnego scenariusza spotkania na najwyższych szczeblach państwowych, gdzie liczy się każda minuta i rezultat poczynań, wymaga zazwyczaj kilku miesięcy. Najważniejszą decyzję niesie za sobą wybór miejsca na wesele. Sala na przyjęcie weselne to bowiem miejsce, które spełnia przede wszystkim rolę reprezentacyjną. Musi być urządzona elegancko i w najlepszym stylu, by zarówno Młoda Para, jak i goście byli z niej zadowoleni.

Nasza strona podpowiada Państwu, gdzie najlepiej zorganizować wesele w Bielsku-Białej. Proponujemy zaplanować najpiękniejsze chwile w sali bankietowej urządzonej wyjątkowo elegancko i ze smakiem. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie sale: Złotą –  przystosowaną do goszczenia 150 osób oraz Srebrną – idealną dla 90 osób. Każda z sal jest przestronna, wygodna dla wspomnianej liczby gości. Wyposażenie ich w klimatyzację sprawia, że korzystanie z nich jest wyjątkowo wygodne. Dzięki temu wesele w Bielsku może być zawsze udane, niezależnie od panujących w dniu ślubu warunków pogodowych.

Decydując się na naszą ofertę, mają Państwo pewność kompleksowości oferowanych usług. Do Państwa dyspozycji oddajemy ekskluzywny apartament dla nowożeńców, gwarantujemy profesjonalne przygotowanie dekoracji sali oraz stołu nowożeńców. Jeśli tylko wyrażą Państwo taką chęć, pomożemy Państwu w wyborze menu weselnego. Na specjalne życzenie (za dodatkową opłatą) udostępniamy Państwu usługi wodzireja, możliwość skorzystania z fontanny z czekoladą oraz profesjonalny i wyjątkowo widowiskowy pokaz sztucznych ogni.

wesele bielsko - biała bielsko wesela, wesele organizacja wesel bielsko, sala weselna, sala bankietowa