Get Adobe Flash player <a href="/">Romantyczna - Sala bankietowa, sala weselna Bielsko Biała</a>

Sala weselna, sala bankietowa - Bielsko Biała

Sala weselna to podstawa” – zwykli mówić małżonkowie, którzy mają za sobą organizację wesela. Jej wybór powinien stanowić pierwszą decyzję narzeczonych. O dobrą salę bankietową nie jest prosto. Odnalezienie sali weselnej wymaga zazwyczaj wielu poszukiwań, a sama rezerwacja w przypadku dobrych miejsc musi mieć miejsce nawet na dwa lata przed ślubem.

Sala weselna, niezależnie, czy będzie to sala bankietowa w Bielsku-Białej, jaką Państwu oferujemy, czy w jakimkolwiek innym miejscu na świecie, powinna być szczególnie zorganizowana, a jej wybór dokładnie przemyślany. Bardzo ważny jest jej wymiar. Sala weselna powinna być przestronna i pomieścić wszystkich zaproszonych gości. Każda z osób musi siedzieć przy stole swobodnie i podczas spożywania posiłków nie powinna mieć skrępowanych ruchów, spowodowanych bliskością innego gościa. Stoły najlepiej gdy są ustawione tak, by stół nowożeńców był dobrze widoczny z każdego punktu sali, a dojście do niego było proste i niczym nieskrępowane.  Sala bankietowa na wesele powinna również dawać możliwość nieskrępowanego poruszania się również gościom. Koniecznym standardem jest ponadto w dzisiejszych czasach klimatyzacja. Ze względu na coraz cieplejsze letnie miesiące nie można pozwolić sobie na przyjmowanie gości w upalnych wnętrzach.

Bielsko-Biała ma salę weselną, która spełnia wszystkie wskazane wcześniej warunki. Jest nią proponowana przez nas Sala weselno-bankietowa Romantyczna. Jest to sala gwarantująca zorganizowanie wyjątkowego wesela w Bielsku-Białej.

Kiedy rezerwować u nas salę? Jeśli ślub organizowany jest w najpopularniejszych, ciepłych miesiącach, najlepiej to zrobić jak najszybciej. Niektóre terminy są szczególnie popularne i by mieć pewność, że będą dostępne, warto pomyśleć o ich rezerwacji na dwa lata przed planowanym dniem ślubu. Chęć zarezerwowania oferowanych przez nas sal w późniejszym terminie może nie być już możliwy.

Proponujemy Państwu dwie przestronne sale: Sale Złotą idealną na wesele dla 150 osób oraz Salę Srebrną, która jest odpowiednia na wesela na 90 osób. Każda z sal jest wyjątkowo elegancka i praktyczna. Zapewniamy jej przygotowanie na wizytę gości. W oferowanej przez nas cenie gwarantujemy wystrojenie sali, dodatkowe odznaczenie stołu nowożeńców oraz doskonałe menu. Dobór potraw ustalamy każdorazowo indywidualnie, służąc Państwu profesjonalną poradą pod tym względem. Za dodatkową opłatą zapewniamy fontannę czekoladową, pokaz sztucznych ogni oraz obecność wodzireja na weselu.

Zachęcamy do odwiedzenia sali bankietowej w Bielsku-Białej i obejrzenia czekających tu na Państwa atrakcji. Już krótka rozmowa z nami, pozwoli Państwu podjąć najlepszą z możliwych decyzji. Zapraszamy do kontaktu z nami!

sala weselna bielsko organizacja wesel i przyjęć, Bielsko-Biała wesele bielsko sala weselna i bankietowa